Apsauginės signalizacijos
sistemos

Gaisrinės signalizacijos
sistemos

Perimetro apsaugos
sistemos

Vaizdo stebėjimo
sistemos

Įeigos kontrolės
sistemos

Mechaninės apsaugos
sistemos  ▼

Durų pritraukėjai "GEZE"
(Vokietija)

Elektromechaninės
sklendės "effeff" (Vokietija)

Spynos, apsodai, cilindrai
 "IKON" (Vokietija)

Seifai "Burg-Wächter"
(Vokietija)

Seifai ir kainos

 

  Apsauginės signalizacijos sistemos

Kiekvienas žmogus nori jaustis saugus ir nebijoti dėl savo artimų ir savo turto saugumo.

Taigi apsaugoti savo verslą, namus ir turtą Jums padės įvairios elektroninės apsaugos sistemos.

Apsauginės signalizacijos sistema skirta nesankcionuoto patekimo į saugomą objektą, objekto teritoriją faktui užfiksuoti. Paprastai išskiriami 3 pagrindiniai objekto apsaugos ruožai:

 1. – Objekto teritorija. Teritorija apsaugoma perimetro apsaugos sistemomis – dažniausiai tai infraraudonųjų spindulių ir radiobangiai barjerai.

  Perimetro apsaugos barjerai

 2. – Objekto patalpų apsauga. Čia išskiriamas „pastato perimetras“ (t.y. angos, pro kurias galima patekti į objektą: durys, langai, liukai, vartai ir t.t.) ir „tūris“. Patalpų perimetro angų apsaugai naudojami įvairūs magnetiniai kontaktai; prie langų, stiklinių durų, vitrinų, stoglangių montuojami stiklo dūžio detektoriai. Patalpų tūris apsaugomas įvairiais judesio detektoriais: infraraudonųjų spindulių, radiobangiais, kombinuotais (pvz. infraraudonųjų spindulių ir radiobangų), ultrgarso. Judesio detektoriai montuojami ant sienos (apžvalgos kampas paprastai apie 110°, veikimo nuotolis – 10 -18 m.) virš durų (verikalios apžvalgos judesio davikliai ir ant lubų (360° apžvalgos kampas, veikimo nuotolis – apie 10 m, montavimo aukštis – iki 7 m.

  Magnetiniai kontaktai:

   

  Stiklo dūžio detektorius: Judesio detektoriai:

   

 3. – Patalpose esančios ypač brangios aparatūros, daiktų ir seifų apsauga. Apsaugai naudojami

magnetiniai kontaktai (pvz. seifo durelėms), smūginiai arba posvyrio davikliai seifams.

Taipogi nereikėtų pamiršti ir užpuolimo signalizacijos: tai įvairūs stancionarūs ir nešiojami radiobangiai mygtukai skirti pranešti signalui apie užpuolimą (iškviečiamas saugos tarnybos ekipažas, apsaugos darbuotojai).

Kai kuriose objektuose (dažniausiai pramonės, gamybos, sandėliavimo) neįmanoma išsiversti be avarinės signalizacijos sistemų – montuojami dujų, vandens, kuro nuotekio, radiacijos lygio nustatymo jutikliai.

Dujų nuotekio jutiklis

Apsauginių signalizacijos sistemų kontroliniai įrenginiai (centralės) pagal veikimo principą skiriami į analoginius ir skaitmeninius. Analoginės – šiuo metu labiausiai paplitusios sistemos. Analoginis kontrolinis įrenginys (centralė) kontroliuoja apsaugos spindulio būsena ir atskiria pranešimus „norma“, „aliarmas“, „gedimas“. Šios sistemos patikimos, jas paprasta eksplaototi.

Apsauginės signalizacijos centralė

Skaitmeninės – jos apsaugo ne tik tai nuo gedimų ryšių linijoje, bet ir nuo pakeitimo analogiškais prietaisais (apsauga nuo intelektualaus įsilaužimo). Kiekvieno apsaugos spindulio „apklausa“ vykdoma 180 kartų per sekundę.

Šiuo metų rinkoje populiarėja radiobangės signalizacijos sistemos – detektoriai ir signaliniai įrenginiai ryšį su centrale palaiko per radiokanalą. Veikia 433 MHz dažnyje, dabartiniu metu atsiranda nauja 868 MHz dažnio technologija. Pagrindinis jų privalumas – judrumas, paprastas ir pigus montavimas o kai kuriose sistemose integruojamas naudingas įtaisas - distancinis pultelis signalizacijos sistemos apsaugos režimo įjungimui/išjungimui.

 

Apsauginės signalizacijos sistema gali būti intrgruota į įeigos kontrolės, priešgaisrinės apsaugos sistemas ir vaizdo stebėjimo sistemą (kompleksinė apsauga). Specialaus radiobangio siųstuvo pagalba pavojaus signalai perduodami saugos tarnybai.

 

Mūsų įmonė projektuoja, montuoja, aptarnauja apsaugos sistemų rinkoje plačiai žinomų firmų sistemas - „Paradox Security Systems“ (Kanada), „DSC“ (Kanada), „Optex“ (Japonija), “GE Security“, (JAV) „Jablotron“ (Čekija), „Crow“ (Izraelis) ir kt. Tai yra rinkoje išbandyti sertifikuoti gaminiai, patikimo veikimo, funkcionalūs, universalaus dizaino.

Sistemų projektavimas, montavimo darbai, aptarnavimas atliekamas pagal visus LR galiojančius normatyvus bei techninius reglamentus, pagal sutartį su užsakovu.

Šiuo metu Lietuvos rinkoje esantis apsaugos sistemų įvairumas, teisingai pasirinkus reikalingą sistemą ir kokybiškai ją instaliavus, užtikriną ilgalaikę ir efektyvią Jūsų objekto apsaugą.