Apsauginės signalizacijos
sistemos

Gaisrinės signalizacijos
sistemos

Perimetro apsaugos
sistemos

Vaizdo stebėjimo
sistemos

Įeigos kontrolės
sistemos

Mechaninės apsaugos
sistemos  ▼

Durų pritraukėjai "GEZE"
(Vokietija)

Elektromechaninės
sklendės "effeff" (Vokietija)

Spynos, apsodai, cilindrai
 "IKON" (Vokietija)

Seifai "Burg-Wächter"
(Vokietija)

Seifai ir kainos

 

Įeigos kontrolės sistemos

Įeigos kontrolės sistemos patikimai užtikrina ne tik tai turto ir informacijos apsaugą, bet ir įmonių personalo ir lankytojų saugumą. Šiolaikinės įeigos kontrolės sistemos (ĮKS) ne tik tai sprendžia apsaugos klausimus, bet ir darbo disciplinos, buchalterinės apskaitos automatizaciją. Be to, ĮKS žymiai aplengvina apsaugos personalo darbą. Keli labiausiai paplitę ĮKS techniniai sprendimai:

Įeigos kontrolės klaviatūra (kodinė spyna):

Klaviatūros pagalba surenkamas iš skaičių sudarytas kodas. Personalui galima suteikti keleta ar kelioliką kodų (priklausomai nuo sistemos galimybių).

Telefonspynės :

Klaviatūros pagalba surenkamas buto ar kabineto numeris arba spaužiamas iškvietimo mygtukas. Sprendimą įėjimo leidimui pokalbio metu priima operatorius (apsauginis, budintis, sekretorė ar buto šeiminkas). Komplektuojamas su rageliu arba su integruotu mikrofonu.

Vaizdo telefonai :

Turi integruotą vaizdo kamerą. Operatorius realaus laiko metu gali stebėti įėjimo leidimo paprašiusį asmenį.

Atstuminių kortelių skaitytuvai

Plačiai paplitęs ĮKS variantas. Prie kontroliuojamų durų montuojamas kortelių skaitytuvas. Sprendimą įėjimo leidimui priima elektroninė sistema, kurį atpažįsta nuskaitytą kodą plastikinę (kreditinės kortelės dydžio) kortelę priartinus prie skaitytuvo. Taip sistema užfiksuoja atvykusį ar išvykstantį asmenį ir visus duomenis specialios programos dėka perduoda į kompiuterį.

Be šių paminėtų variantų yra magnetinės kortelės, žetonai pakabukai, radiobangės klaviatūros- pakabukai ir kitokios sistemos. Dažniausia ĮKS sistemų vykdomoji dalis – įvairios elektromechaninės sklendės. Jų būna įvairių tipų – pritaikytų lauko sąlygoms, vidaus, stiklinėms durims. Garsi savo kokybe vokiečių „effeff“ produkcija, kuriai suteikiama 3 metų garantija, pilnai patenkins jūsų norus. Prekiaujame šios firmos produkcija, siūlome „effeff“ sklendes, „Geze“ durų pritraukėjus, „BAB“, „IKON“ durų spynas, apsodus.

ĮKS rinkos naujovė – biometrinės įeigos kontrolės sistemos. Tokios sitemos sugeba nuskaityti, archyvuoti, saugoti kompiuterio atmintyje žmogaus biometrinius duomenis – balso tembrą, akies rainelės atvaizdą, piršto antspaudą ir veido bruožus. Tokios sistemos naudojamos ten, kur reikalingas ypač aukštas apsaugos laipsnis – bankų saugyklos, laboratorijos, archyvai, meno vertybių saugyklos ir t.t.

Jums pasiūlysime įvairių lygių ĮKS: nuo vienų durų kodinės klaviatūros ar telefonspynės namui iki plačių galimybių ir lanksčios struktūros sistemų stambioms įmonėms – tai Lietuvoje plačiai paplitusios „Kantech“, „Concept“, „Roger“, „Commax“,‘‘Proel“,‘‘Activision“,‘‘Bitron“,‘‘Farfisa‘‘ ir t.t.